Technik inteligentných dopravných riadiacich systémov Vacancies in Yunex Traffic Bratislava, Bratislava, Slovakia

Website Yunex Traffic

This Jobsfunter Listing is about Yunex Traffic in Bratislava, Bratislava, Slovakia 2022

About the job

Mzda: 1400 Eur/mesiac

Hľadáme kolegu do servisného tímu elektrotechnikov – Intelligent Traffic Systems v rámci spoločnosti Yunex, s.r.o. zaoberajúceho sa prevádzkou a servisom riadiacich systémov pre dopravu (cestná svetelná signalizácia, parkovacie navádzacie systémy).

Náplň práce:

  1. mechanik / technik elektronických zariadení
  2. parametrizácia, inštalácia a oživenie systémov
  3. revízie, upgrady, údržba a servis systémov
  4. regionálne pôsobenie prevažne v Bratislave, príležitostne v rámci SR

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (A2) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Základy

Microsoft Word – Základy

Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Odborné:

  1. SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  2. osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min.
  3. 22 samostatný elektrotechnik,
  4. 24 revízny technik do 1000V výhodou
  5. ochota pracovať aj v “teréne”
  6. ochota pracovať na zmeny (5:30-14:00 a 13:30-22:00)
  7. znalosť AJ resp. NJ minimálne na úrovni čítania technickej / projektovej dokumentácie
  8. skúsenosti s parametrizáciou a servisom riadiacich systémov

Organization: Siemens Mobility

Company: Yunex, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Company: Yunex Traffic

Vacancy Type: Full-time · Associate

Job Location:  Bratislava, Bratislava, Slovakia

Application Deadline: N/A

Jobsfunter.com