Pracownik Produkcji / Operator Maszyn in KGL SA Warszawa

  • Full Time
  • Warszawa
  • Applications have closed

Website KGL SA

Jobsfunter is listing this job opening under KGL SA in Warszawa 2022 exclusively on jobsfunter.com

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • pracę w systemie zmianowym (12h)
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa, premia frekwencyjna, premia wynikowa
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Działu Produkcji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport
  • gwarantujemy transport do miejsca pracy z Wyszogrodu, Zakroczymia, Nacpolska, Płońska
  • dofinansowanie posiłków

Twój Zakres Obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn
  • przestrzeganie standardów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi systemami

Nasze Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • dyspozycyjność
  • umiejętności pracy w zespole
  • przestrzeganie wymogów zintegrowanego systemu zarządzania

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Company: KGL SA

Vacancy Type: Full Time

Job Location: Warszawa

Application Deadline: N/A

jobsfunter.com