Elektromechanik Jobs in GSK Nitra Region, Slovakia

Website GSK

This Jobsfunter Listing is about GSK in Nitra Region, Slovakia 2022

About the job

Site Name: Slovakia – Levice

Posted Date: Feb 25 2022

Elektromechanik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Identifikovať mechanické, elektrické a pneumatické poruchové stavy na zariadeniach za účelom ich odstránenia
  • Vykonávať preventívnu údržbu na pridelených zariadeniach s cieľom predchádzať poruchám
  • Monitorovať abnormality na výrobných zariadeniach a identifikovať mechanické a pneumatické poruchové stavy s cieľom obnoviť prevádzku výrobných zariadení
  • Vykonávať TPM (Total Preventive Maintenance) operácie – čistenie, mazanie, kontrola výrobných zariadení a upozorniť na technické nedostatky nadriadeného
  • Vykonávať bežné a špecifické mechanické zásahy vedúce k vyriešeniu problému, odstráneniu poruchy a obnoveniu prevádzky výrobných zariadení
  • Odpisovať odobratý materiál z technického skladu podľa dohodnutých postupov a pravidiel s cieľom zabezpečiť optimálne množstvo náhradných dielov na sklade
  • Navrhovať zlepšenia na výrobných linkách za účelom zvýšenia bezpečnosti a efektivity zariadení
  • Denne kontrolovať kritické zariadenia vo výrobe a sledovať záznamy porúch z výroby
  • Spisovať a nahlasovať záznamy o údržbe
  • Vykonávať preventívnu údržbu na základe plánu údržby
  • Vykonávať opravnú údržbu na zariadeniach z dôvodu zlyhania
  • Vykonávať mechanické opravy podľa potreby
  • Pracovať so zdvíhacími zariadeniami, zdvíhacími vozíkmi a ťažkými náhradnými dielmi
  • Zabezpečiť vedenie tímu a podporu podniku v oblasti bezpečnosti (BOZP) a kvality – QMS (Manažment systému kvality)
  • Zabezpečiť, že pridelené smernice sú správne a aktualizované, preškolené a používané
  • Dohliadnuť na bezpečnosť procesov
  • Aplikovať:
    • štandardy GES, BOZP a Kvality, predovšetkým:
    • LOTO
    • Nulový prístup / bezpečnosť zariadení
  • Školiť, trénovať a mentorovať nových mechanikov (v prípade potreby)

Plat: až do výšky 1.800 € / mesačne (vrátane všetkých príplatkov a benefitov spoločnosti)

Požiadavky na zamestnanca

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Špecializácia: technický smer
  • Prax min. 2 roky v oblasti údržby strojov
  • Základy práce s PC
  • Vodičský preukaz typu B
  • Výškové práce
  • 22 samostatný elektrotechnik
  • Ponúkané zamestnanecké výhody

    • Motivujúci ročný bonus
    • Doplnkové mzdové plnenie vo výške základnej hrubej mesačnej mzdy (pri splnení stanovených kritérií )
    • Príplatky za prípadnú prácu v prvej, druhej a nočnej zmene (približne od 200€), v sviatky, cez víkendy, za prácu nadčas (podľa platnej Kolektívnej zmluvy)
    • Vernostný príspevok 50 EUR mesačne pre zmenových zamestnancov, ktorí odpracujú celý mesiac bez absencie
    • 2 x ročne Finančný príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
    • Príspevok na dopravu
    • Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie
    • Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce pri dôležitých životných udalostiach (vlastná svadba, narodenie dieťaťa, nástup prváčika do školy, účasť na pohrebe)
    • Po 2 rokoch trvania pracovného pomeru vo firme príspevok na rekreáciu v súlade so Zákonníkom práce
    • Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca len 0.66€)
    • Čaj a rôzne druhy káv zdarma
    • 5-10 odpracovancýh rokov vo firme: dodatočný 1 deň dovolenky; viac ako 10 rokov vo firme: dodatočné 2 dni dovolenky
    • Zamestnanecká bezúročná pôžička (podľa stanovených kritérií )
    • Rastúca odmena za odpracované roky: po prvých 5 rokoch – 250 EUR, po 10 rokoch – 500 EUR, atď.
    • Odchodné pri odchode do dôchodku nad rámec Zákonníka práce
    • Program preventívnej zdravotnej starostlivosti zdarma – očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia
    • Zamestnanecký asistenčný program – benefit, ktorý pomáha zamestnancom riešiť situácie, v ktorých potrebujú odbornú pomoc z oblasti psychologickej, právnej, sociálnej, finančnej
    • 4 x do roka balíček 6ks zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

    Stručná charakteristika spoločnosti

    Profil Skupiny GSK

    GSK (GlaxoSmithKline) je globálna vedecky orientovaná farmaceutická spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 115 krajinách sveta. Jej poslaním je zlepšovať kvalitu ľudského života tým, že umožňujeme ľuďom žiť aktívnejšie, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie. Zameriava sa na vývoj nových produktov, ktoré zlepšujú život a zdravie ľudí. Globálne vytvára aj pridanú hodnotu v ekonomických a sociálnych sférach krajín, v ktorých pôsobí. GSK vyvíja, vyrába a poskytuje širokú škálu inovatívnych výrobkov zdravotnej a osobnej starostlivosti.

    Hodnotami GSK sú transparentnosť, integrita, úcta k ľuďom a orientácia na pacienta.

    GSK Sa Zameriava Na

    • Lieky na liečbu širokej škály ochorení
    • Vakcíny pre deti a dospelých, ktoré chránia pred infekčnými chorobami
    • Spotrebné výrobky dostupné v predajniach a lekárňach

    GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o.

    Stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod v Leviciach, s takmer 500 zamestnancami, je súčasťou dodávateľskej siete Consumer Healthcare spoločnosti GSK. Zameriava sa na výrobu produktov osobnej starostlivosti so zameraním na produkciu zubných pást ako sú Paradontax, Sensodyne, Pronamel a podobne.

    If you require an accommodation or other assistance to apply for a job at GSK, please contact the GSK Service Centre at 1-877-694-7547 (US Toll Free) or +1 801 567 5155 (outside US).

    GSK is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive equal consideration for employment without regard to race, color, national origin, religion, sex, pregnancy, marital status, sexual orientation, gender identity/expression, age, disability, genetic information, military service, covered/protected veteran status or any other federal, state or local protected class.

    Important notice to Employment businesses/ Agencies

    GSK does not accept referrals from employment businesses and/or employment agencies in respect of the vacancies posted on this site. All employment businesses/agencies are required to contact GSK’s commercial and general procurement/human resources department to obtain prior written authorization before referring any candidates to GSK. The obtaining of prior written authorization is a condition precedent to any agreement (verbal or written) between the employment business/ agency and GSK. In the absence of such written authorization being obtained any actions undertaken by the employment business/agency shall be deemed to have been performed without the consent or contractual agreement of GSK. GSK shall therefore not be liable for any fees arising from such actions or any fees arising from any referrals by employment businesses/agencies in respect of the vacancies posted on this site.

    Please note that if you are a US Licensed Healthcare Professional or Healthcare Professional as defined by the laws of the state issuing your license, GSK may be required to capture and report expenses GSK incurs, on your behalf, in the event you are afforded an interview for employment. This capture of applicable transfers of value is necessary to ensure GSK’s compliance to all federal and state US Transparency requirements. For more information, please visit GSK’s Transparency Reporting For the Record site.

    Company: GSK

    Vacancy Type: Full-time

    Job Location:  Nitra Region, Slovakia

    Application Deadline: N/A

    Jobsfunter.com