Operátor výroby Kechnec 12tky Jobs in Grafton Recruitment Kechnec, Kosice, Slovakia

Website Grafton Recruitment

This Jobsfunter Listing is about Grafton Recruitment in Kechnec, Kosice, Slovakia 2022

About the job

Popis práce

Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplň práce bude:

  • Nakladanie CNC strojov s komponentami
  • Zásobovanie výrobnej linky
  • Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
  • Kontrola výrobného procesu
  • Hlásenie porúch

Požiadavky

  • SŠ vzdelanie resp. výučný list
  • Skúsenosti na pozícii operátor výroby, operátor montáže výhodou
  • Práca na 12 hod. zmeny
  • Ochota učiť sa nové výrobné postupy
  • Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
  • Práca v tempe (práca je v stoji)
  • Zodpovednosť

Benefity

  • Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
  • Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
  • 13.plat garantovaný zamestnávateľom
  • Stravné lístky
  • Príspevky zo Sociálneho fondu
  • Príspevok na cestovné
  • Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
  • Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Company: Grafton Recruitment

Vacancy Type: Full-time · Entry level

Job Location:  Kechnec, Kosice, Slovakia

Application Deadline: N/A

Jobsfunter.com