Senior Security Specialist Job in Grafton Recruitment Bratislava, Bratislava, Slovakia

Website Grafton Recruitment

This Jobsfunter Listing is about Grafton Recruitment in Bratislava, Bratislava, Slovakia 2022

About the job

Popis práce

Senior Security Specialist

Rozhliadate sa po spoločnosti kde by ste mohli využiť svoje bohaté skúsenosti z IT security oblasti? Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúsených kandidátov, ktorých táto oblasť baví a chcú sa v nej aj naďalej rozvíjať. Ak máte aj skúsenosti buď s aplikačnou bezpečnosťou alebo sieťovou bezpečnosťou a sú vám známe skratky SIEM, DLP, IDM, IPS, táto pozícia bude vhodná práve pre Vás!

Náplň Práce

  • Projektová podpora v rámci oblasti IT bezpečnosti
  • Implementácia nových technológii
  • Podpora pri auditoch
  • Komunikácia s externými klientami
  • Detekovanie a manažment zraniteľnosti IT infraštruktúry a systémov

Požiadavky

Požiadavky

  • Znalosť IT bezpečnostnej oblasti so skúsenosťami aspoň 3 roky
  • Prehľad súčasných bezpečnostných hrozieb ako aj IT bezpečnosti infraštruktúry a ochrany citlivých dát
  • Skúsenosť s procesom SSDLC alebo PCI DSS výhodou
  • Predchádzajúca skúsenosť s aplikačným alebo sieťovou bezpečnosťou
  • Anglický jazyk na písomnej a komunikatívnej úrovni (B2)

Benefity

Benefity

  • 13. a 14. Plat a ročné bonusy
  • 50% Home Office
  • Cafeteria systém balíček
  • Multisport karta

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Company: Grafton Recruitment

Vacancy Type: Full-time · Associate

Job Location:  Bratislava, Bratislava, Slovakia

Application Deadline: N/A

Jobsfunter.com