Jednoduchá práca sklade doprava ZDARMA Job in Grafton Recruitment Zlaté Moravce, Nitra Region, Slovakia

Website Grafton Recruitment

This Jobsfunter Listing is about Grafton Recruitment in Zlaté Moravce, Nitra Region, Slovakia 2022

About the job

Popis práce

Ponúkame prácu na 2-3 zmeny v sklade novej automobilky v Nitre.

Vašou Náplňou Práce Bude

  • príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
  • práca so scannerom, prepočítavanie kusov
  • účasť na inventúrach
  • označovanie a skenovanie dielov

Požiadavky

Hľadáme Zamestnancov, Ktorí Sú

  • ochotní pracovať na dve/tri zmeny
  • šikovní
  • samostatní

Benefity

Bonus k Mzde

  • po mesiaci +5%
  • po dvoch mesiacoch +10%
  • po troch mesiacoch +15%

Doprava Zdarma z Roznych Smerov

  • v rámci Nitry
  • Trnava – Sereď – Šintava -Šoporňa – Nitra
  • Piešťany – Leopoldov – Hlohovec – Zbehy – Nitra
  • Partizánske – Topoľčany – Preseľany – Koniarovce – Nitra
  • Hronský Beňadik – Zlaté Moravce – Jelenec – Nitra
  • Levice – Vráble – Golianovo – Nitra
  • Horné Saliby – Šaľa – Močenok – Nitra
  • Nové Zámky – Dvory nad Žitavou – Mojzesovo – Veľký Cetín – Nitra
  • Nové Zámky – Šurany – Palárikovo – Komjatice – Branč – Nitra
  • Galanta – Pata – Veľké Zálužie – Nitra
  • Selice – Mojmírovce – Svätoplukovo – Nitra

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Company: Grafton Recruitment

Vacancy Type: Full-time · Entry level

Job Location:  Zlaté Moravce, Nitra Region, Slovakia

Application Deadline: N/A

Jobsfunter.com